Göran Gredfors, Kommunalråd (M) och ordförande i Socialnämnden.

goran.gredfors@eskilstuna.se

 

Ann Berglund, 1:a vice ordförande i Servicenämnden.

ann.berglund33@eskilstuna.se

Ulla Grip, 1:a vice ordförande i Grundskolenämnden.

ulla.grip@eskilstuna.se

Filip Rundström, 1:a vice ordförande i Vård- och Omsorgsnämnden.

filip.rundstrom@eskilstuna.se

Gunilla Ternert, ordförande i Överförmyndarnämnden.

gunilla.ternert@eskilstuna.se

Rafal Wisniewski, 1:a vice ordförande i Förskolenämnden.

rafal.wisniewski@eskilstuna.se

Muhammed Tahsin, 1:a vice ordförande i Kultur-och Frittidsnämnden.

muhammed.tahsin@eskilstuna.se

Jari Puustinen, Kommunalråd(M), Gruppledare (M) och ordförande i Arbetsmarknad- och Vuxenutbildningsnämnden.

jari.puustinen@eskilstuna.se

Robin Tannarp, ordförande i Gymnasienämnden.

robin.tannarp@eskilstuna.se

Ulf Ståhl, vice ordförande i Miljö-och Räddningstjänstnämnden.

ulf.stahl@eskilstuna.se

Ulf Westerberg, vice ordförande i Stadsbyggnadsnämnden.

ulf.westerberg@eskilstuna.se

 

%d bloggare gillar detta: